gelin aktiv olaq
#
salam dostar cox passivlikdi kime ne deyrsen deyirki menim hecneden basim cixmir bunu basa dusdum ama heckim hecne oyrenmek istemir .. nie heckim skript yigmir sual vermir axtarmir??? php cox asan ve eylenceli dildir.. hello worLdan baslayin yavas yavas gelin heves olsa 1 aya istdediyiniz funsKiyani ozunuz yiga bilersiz..
Oyrenmeyin en asan yolu
En gozel yol hazir bir skripti goturub sokub nece islediyine baxmaqdir
misal ucun johncns(bu sayt) yada dcms kimi hazir aciq qaynaqli skripler
Hosting ve ftpye gerek yoxdu!
Sukur Allaha indi ekser adamda android tel var girin internetden androphp veya pws server yukleyin telefonunuz suretli hostinge cevrilsin burda yavas yavas islemeyi oyrenin
Sade bir sayt
login.php index.php ve reg.php dan ibaret sade skript qurun sonra istediyiniz stile salin ve sonra mesaj ve s kimi funksiyalar yigin
Html ni unutmayin
unutmayin sayta gorunusu veren onun qurulusu ve dizyayni(css)dir bunlarin oyrenilmesin de ihmal elemeyin
VE HECVAXT HEVESDEN DUSMEYIN CUNKI EGER BIRSEYI TESEVVUR EDE BILIRSIZSE ONU GERCEKLESDIRE DE BILERSIZ
HEVESLENINKI HEVESLENEK
Redaktə (t) Hesabat et (t)
Salam duzdur
Sade-insan, baslayan olsa burda paylasamram addim addim
Əla yazmısan.
Sigurd, bawlayaqda
[c]# Sigurd (23.07.2016 / 17:42)
Sade-insan, baslayan olsa burda paylasamram addim addim[/c]yaxsi olar amma vaxt yazsan daha yaxsi olar ki meselen 20.00 burda olun bu vaxt basdayir ve.s
CoDiNG*, tesekkurler..imkan elesen komek eliyersen
Evvala Salam Qaqasm

men bilmek isterdimki
HTML la neler etmek mumkundu ??
By_KiLLeR, baslayaq
[c]# Sade-insan (23.07.2016 / 17:47)
yaxsi olar amma vaxt yazsan daha yaxsi olar ki meselen 20.00 burda olun bu vaxt basdayir ve.s[/c]yaxsi fkirlesek gorek nece eliyeceyik sora vaxtin zad qoyariq
HTML ile Neler Etmek Mumkundu ??
LOOny, html + js ile cox şey mumkundu çooox şey
Sigurd, Meselen ,?

HTML ve JS (Java Script) ??

Bele bir sey yaratmaq mumkundu ?
emrlerle

[ METNI YAZ ]
MESAJ GONDER
beli mumkundu ama gonderdiyin hecyerde saxlanilmayacaq yeni sehife yenilenen kimi iteceka
Sigurd, Web saytlari HTML Yoxsa PHP ile yaradrlar ??
[c]# LOOny (23.07.2016 / 18:36)
Sigurd, Web saytlari HTML Yoxsa PHP ile yaradrlar ??[/c]php kobud desek istifadecinin daxil etdiyi melumata gore html sehifede deyisiklik eden sistemir(bunu kobud dilde dedim) php vasitesile html sehifeler yaradiriq sayta daxil olan istifadeci bu kodlari yox html taglari gorur bu kodlari yalniz server komputeri gorur oxuyur ve koda uygun html ni teqdim edir.. ama tamen html olan saytlarda olur
oyrenmek oyretmek paylasmaq isteyenler yazsin bilek
men yazmisam qardas
xeber edersen menede
Sade-insan, elbetde
D3MoN, ne qeder ezberlesende bezen yaddan cixir ) gerek daimm mesqul olasan herden ele adic e seyler yaddan cixirki

[-]
Sürətli Cavab Yaz