Decode ve encode proqram lazimdi
#
salam xaiw kimde varsa atsinda php ucun decode ve encode zehmet deyilse
Redaktə (t) Hesabat et (t)
Salam,hansı kodlaşmanı açmaq istəyirsiz ?
bySP!D3R, beli qaqaw kodlawdiran ve kodlawmani acan proqram lazimdi
[c]# _By_Master_ (30.07.2016 / 23:29)
bySP!D3R, beli qaqaw kodlawdiran ve kodlawmani acan proqram lazimdi[/c]Kodlaşma növü zend-dirsə atın açmağa çalışaram. siz kodlu php-ni bura atın mən və digər bacaranlar açmağa çalışaq. Programı verə bilmərəm.
bySP!D3R, yemicemki proqrami kimese proqrami qehibedi yenede inanmirsansa tay ne deyim 2011den men forumdayam indiyedek bir adam deye bilmez ki men kimese atmiwam versende saq ol vermesende
[c]# _By_Master_ (30.07.2016 / 23:40)
bySP!D3R, yemicemki proqrami kimese proqrami qehibedi yenede inanmirsansa tay ne deyim 2011den men forumdayam indiyedek bir adam deye bilmez ki men kimese atmiwam versende saq ol vermesende[/c]Söyüş olmaz.
[c]# _By_Master_ (30.07.2016 / 23:40)
bySP!D3R, yemicemki proqrami kimese proqrami qehibedi yenede inanmirsansa tay ne deyim 2011den men forumdayam indiyedek bir adam deye bilmez ki men kimese atmiwam versende saq ol vermesende[/c]Şöyüşlə danışma program mənə pulla gəlib çatır pulsuz gəlsə paylayaram : )) nyəsə sənin üçün belə bir şans yaratdım ki, at açım. Özün bilərsən day)
[c]# bySP!D3R (30.07.2016 / 23:46)
Şöyüşlə danışma program mənə pulla gəlib çatır pulsuz gəlsə paylayaram : )) nyəsə sənin üçün belə bir şans yaratdım ki, at açım. Özün bilərsən day)[/c]Əsəbiləşəmə cimi
[c]# g4m3_oV3r (30.07.2016 / 23:55)
Əsəbiləşəmə cimi [/c]Çıxə) camaatın mövzusun korlama.
[c]# bySP!D3R (30.07.2016 / 23:58)
Çıxə) camaatın mövzusun korlama.[/c]Baş üstə

Exit();
davam
Guya hec kimde yoxdu ki
davam

[-]