Avtomatik gelen Mesaj satiwda super
#
Salam Demeli bele Bildiyiniz kimi cox saytlarda yenileme olmadan mesaj gelmir.Sizlere teqdim edeceyim bu funksiya Yenileme olmadan Avtomatik Mesajin gelmesidi.Qiymeti 25 azn Butun auto ve Bodr skriptleri ucun qurulub tam verilir.Isteyen buyurub Narahat ede biler 0558309894 Movzudan kenar cixan werefsizdi.Numune http://Gozlerde.Biz Qeydiyyat ederken exlaqsiz ve hsjdsj,gggdgd, bele niklerle qeydiyyat eden werefsizdi
Redaktə (t) Hesabat et (t)
Telesin devam
Bunuda qeyd edimki hemde istifadecilerin meqabayti az gedir
[c]# Come_me (10.08.2016 / 21:05)
Salam Demeli bele Bildiyiniz kimi cox saytlarda yenileme olmadan mesaj gelmir.Sizlere teqdim edeceyim bu funksiya Yenileme olmadan Avtomatik Mesajin gelmesidi.Qiymeti 25 azn Butun auto ve Bodr skriptl[/c]Real pul qazanmaq isteyeb gelsin menim yanima aya 250+ zemanet bunlar bow weydir))))
bazar olsun...
Axwam terefi vaxt olsa xeber edecem sene goruwek 1 cay icek
[c]# ataman (11.08.2016 / 07:33)
Real pul qazanmaq isteyeb gelsin menim yanima aya 250+ zemanet bunlar bow weydir))))
bazar olsun...
Axwam terefi vaxt olsa xeber edecem sene goruwek 1 cay icek[/c]Gelecem oda problem deyil
[c]# ataman (11.08.2016 / 07:33)
Real pul qazanmaq isteyeb gelsin menim yanima aya 250+ zemanet bunlar bow weydir))))
bazar olsun...
Axwam terefi vaxt olsa xeber edecem sene goruwek 1 cay icek[/c]Kecen sefer dedim gel gedek cay icek getmedin Bagdan gelende ay ureyim.Birde satdiq Dovwanlar var isteyen olsa mene xeber et
[c]# Come_me (11.08.2016 / 07:37)
Kecen sefer dedim gel gedek cay icek getmedin Bagdan gelende ay ureyim.Birde satdiq Dovwanlar var isteyen olsa mene xeber et[/c]domen olsaydi alardim
[c]# ataman (11.08.2016 / 07:45)
domen olsaydi alardim[/c]Yoxdu olsa qurbandi ;(
Bele

[-]
Sürətli Cavab Yaz