0
0
Xoş gəldin, Qonaq
Master Forum | Arxiv Mövzular | Arxiv 1
  Məni Öldurəcəyi ilə Hədələyirlər..
Mövzu Bağlıdır
By_Lerikli By_Lerikli [Off] [#] (17.08.2016 / 00:02)
Salam Axwaminiz Xeyir Forum Ehli demeli 2-Gundu Bir Xanim Whatsapima Mesaj Yazdi Ki Profile Qoyduqun Wekil En Xowuma Gelen Wekildi Ve Kimliyini Soruwdum Evliyem Dedi 2 uwagim Var Taniwliq Meqsediyle Yazmadiqini Dedi ve Adini Soruwdumki En Azindan Bilimde Kimdi Neise Bu Uzatdi Nidavolni Daniwmaqa Bawladi Gördum Nese Qaranliqdi Yazdimki Ya Adam Balasi kimi Kim Olduquvu de Yada Yazma. Bu ise Mene Söyuw Yazaraq Bloka Atdi Ne Qeder Zeng Etdim Acmadi , Ancaq Dalbadal Mektub Vasitesi ile Meni Öldureceyini Hedeleyir En Azindan Bunu deyen Adamin Sebebi Olmalidida durduqum Yerde Tanimadiqim BirWexs Niye Meni 2-Gundu Bele Tereddud Etmeden Öldureceyini Desinki..?
Bele Qerara Geldimki Gedib Polis Bölmesinde Yazili Wikayetimi Ve Subutlari Verim Ve Bu Nece Gun Vaxt Ceker Tapilmasi..? Kiminse Bu Haqda Melumati Var? Hemde Mene daha Cox Maraqli Olan Bu Adamin Kimliyidi 2-Gundu Day Mazgi Olmuwam
region region [Off] [#] (17.08.2016 / 00:07)
By_Lerikli, Boş şeydi, ürəyvi sıxma nədə qorxma
NETDATA_TeAM NETDATA_TeAM [Off] [#] (17.08.2016 / 00:09)
# By_Lerikli (17.08.2016 / 00:02)
Salam Axwaminiz Xeyir Forum Ehli demeli 2-Gundu Bir Xanim Whatsapima Mesaj Yazdi Ki Profile Qoyduqun Wekil En Xowuma Gelen Wekildi Ve Kimliyini Soruwdum Evliyem Dedi 2 uwagim Var Taniwliq Meqsediyle Y
Hecneden qorxma sikayet et nomre vasitesiyle 24 saat erzinde qarwinda olacaq
CM__MASTER CM__MASTER [Off] [#] (17.08.2016 / 00:10)
CM__MASTER | AzTeaM.Org
Boş şeydi
Goldparen Goldparen [Off] [#] (17.08.2016 / 00:11)
Bow weydı narahat olma sen nomrenı 112 ye daxılı ıwler nazırlıyne zeng et eyer tez taplmasını ısteyrsense . Adı polıs şobesı tapsa gec tapacaq
B3D3L4!К B3D3L4!К [Off] [#] (17.08.2016 / 00:22)
Polise nie dersen qaqas bele pis cxmasin boyuy oqlansan. Polisnen ish gorme (baxir neye) calis ozun hell ele. qozva da qoyma. bidene mesaj yaz ki senin ....... ... ... fso. Arxasin fikirlesme . ne olar olar . Bele ps pasha dusme 21 yasim var da menim . sen saba bir gun sohbete sada gedende polis aparmiyasan ki
By_AL!K By_AL!K [Off] [#] (17.08.2016 / 00:23)
Men Polisem bele weye gore qorxmaginen
CM__MASTER CM__MASTER [Off] [#] (17.08.2016 / 00:25)
CM__MASTER | AzTeaM.Org
Nəisə . Bu mövzunu bağlayıram . Qaydalara görə qadağandır .
KAROL-YEK KAROL-YEK [Off] [#] (17.08.2016 / 00:31)
By_Lerikli, Sen ne qoxaq adamsan Lerikli olasan qorxasan lerikliler hemise zirek olur talisdir lerikdir bular hemise zirek ve gumrah qorxaq olmayiblar o sene ilisib diyib yeyecekde hec vecinede alma yeqin pisixdir o adam adam oldurmek asant deyyile qaqas 150 min dollarnanda ozunu qutara abilmez o mence qadin deyil oqlandir kimin senle dusmenciliyi var diye qiz adiyla sene hede qorxu gelib mene bele nece si dusur hec cavabda yazmiram yazmamaq can qutardidir vessalam.
Cəmi: 9 Cavab
Mövzunu vip et
Mövzuya Baxanlar (57 nəfər)
Müellife göre filtreleme
Mövzunu Yükle

Rol.Az