0
0
Xoş gəldin, Qonaq
Master Forum | Ünsiyyət | Ümumi Söhbət
  Sohbet otagi
SaKo_021 SaKo_021 [Off] [#] (12.10.2016 / 21:32)
Salam Eziz Ve Gozel Dostlar. Bilirsiz neye gore acdim burani? Cunki mene cox maraglidir ki bezi insanlar pula gore hersey ederler vallah uje daha adam heckime guvenmek istemir, isteyir realda olsun isteyir aznetde ferqi yoxdu. Nese duzeltdirmek isteyirsen pulu goturu qacir sonram zeng edirsen cavab vermir. Server isledir host alirsan by bide baxirsan yoxdu pulu goturur qacir neye gore bele olur? ALLAHDAN Qorxmurlar bunlar? Haram yiye yiye hara gedecekler bele insanlar? O bir atalarimizin sozu varee deyir ki dag daga rast gelmese insan insana rast geler bunu bilin eyn Qardaslar. Qoyun qacsinlar birgun axiretde Allah Sorqu sual verende gorum hara qacacaqlar. Ayibdi vallah ayibdi, ele serefsiz insanlara gorede hecvaxt aznet ireli getmeyecek vallah, xoslayirlar ki kiminse elinden gotursun qacsin ograsinlar daa demir ki bu gunun sabahida var. Menimde basima gelib ele seyler menimde pulumu alib qaciblar amma hara kimi qacacaqlar hec ozleride bilmir onlar gizdendiyi yerleri biz gormuruk Amma ALLAH Gorur unutma.

Xayish edirem Soyus yazmayin Cox xayish edirem ALLAHA And verem size. Sadece fikir bildirin. Admin qardas silme xayih edirem yazdiqimi
Dey. SaKo_021 (12.10.2016 / 21:37) [1]
SaKo_021 SaKo_021 [Off] [#] (12.10.2016 / 23:09)
Heckim yazmadi(((
Ekselans Ekselans [Off] [#] (12.10.2016 / 23:56)
Bosh ver.
Dj_M_M Dj_M_M (FMod) [ON] [#] (13.10.2016 / 00:16)
# SaKo_021 (12.10.2016 / 21:32)
Salam Eziz Ve Gozel Dostlar. Bilirsiz neye gore acdim burani? Cunki mene cox maraglidir ki bezi insanlar pula gore hersey ederler vallah uje daha adam heckime guvenmek istemir, isteyir realda olsun is
Salam aleykum qadasi senin fikirlerini aydin bawa duwdum inanki olar helede ne etdiklerini derk elemeyenlerdi ele bilirler burda olan burda da qalir ancaq monitor arxasinda olur amma seviyyece nece alcaldiqlarini bilmirler neise Hereni oz qebrine qoyacaqlar hami ozu secir oz yoluni onlarda harami aldatmaq o firildaqciliqi secir.Allah boyukdi inwaAllah islah olarlar.
SaKo_021 SaKo_021 [Off] [#] (13.10.2016 / 09:28)
Dj_M_M, duz deyirsen qadasi vallah seninle tam raziyam amma fikirlesmirler onlar ele fikirlesirler ki fso daha aldatdim tapmayacaq meni
N!L N!L [Off] [#] (13.10.2016 / 10:49)
Biride bu
masWAP admini
ATEIST Di
SaKo_021 SaKo_021 [Off] [#] (13.10.2016 / 20:03)
N!L, Niye qaqa?
  Sohbet otagi
Cəmi: 7 Cavab
Mövzunu vip et
Mövzuya Baxanlar (45 nəfər)
Müellife göre filtreleme
Mövzunu Yükle

Sohbet otagi

Sohbet otagi

Rol.Az