Pulsuz reklam öyredirem
#
wp yazin 055-868-85-39 neye gucunuz catsa vere bilersiz oyretmey haqqi yararlananlar oldu numunemde var.
Redaktə (t) Hesabat et (t)
reklam milyonlarla adama gedir
ugurlar qaqaw, bele pisine gelmesin ele milyonlarla adam gelirse ger 1 sayt ac yukleme v.s milyoncu olda )))) da gelib niye fikir satirsan ki))
[c]# region (26.10.2016 / 22:30)
wp yazin 055-868-85-39 neye gucunuz catsa vere bilersiz oyretmey haqqi yararlananlar oldu numunemde var.[/c]numune yaz baxim
TheadoR, Xiyar axtarırda )
domen zadim yoxdu yoxsa ederdim
Gel men sene domen verecem yaz whatsapda 0558191191
[c]# region (26.10.2016 / 22:59)
domen zadim yoxdu yoxsa ederdim[/c]Bir domene gore milyoncu ola bilmirsen qaqaw?)) Vallah verirem sene domen buyur pm yaz pulsuz verirem, amma baxim gorum nece adam yigirsan o domene)
[c]# region (26.10.2016 / 22:59)
domen zadim yoxdu yoxsa ederdim[/c]men saytimi deyim et duzgun olsa 1 vmz verecem berada haminin yaninda deyirem nakrutka olmasin
O sen dediyin fikri hami bilir, sadece ele bir yerde 1 setrlik reklamdan hec kim gelen deyil baxmayaraqki 6 milyon insana numayis etdirirsen.. bu ya fb ya insta yaa youtube ola biler
Reklamin milyonlara gedir!

*İnstagram'da şekil paylaşirsan öz takipçilerin beyenir ve görür, bir kod bilirem o kodu yazib şekil paylaşirsan en azi 6 milyon adama gedir şekil, her şeyi etrafli öyredecem, koduda verecem.*

Bucur saytinizi rahat, etibarli, tehlükesiz, reklam edeceksiz
[c]# region (27.10.2016 / 11:24)
Reklamin milyonlara gedir!

*İnstagram'da şekil paylaşirsan öz takipçilerin beyenir ve görür, bir kod bilirem o kodu yazib şekil paylaşirsan en azi 6 milyon adama gedir şekil, her şeyi etrafli öyred[/c]Sen menim saytimi et +79525366161 ,million yox 3000 adam gelse 1wmz verirem nakrutka olmasin

[-]
Sürətli Cavab Yaz