0
0
Xoş gəldin, Qonaq
Master Forum | Ünsiyyət | Kömək və Suallar
  Polise Duwmuwem Tecili Oxu Fikr Bildir
1 2 3 >>
MURO MURO [Off] [#] (05.11.2016 / 21:09)
Demek bele Bir Biceney Bir uwag maliw 18yawdi
Geldi dedi az domeni var idi necye satsan dedim 20azn tam hazr fsoo bawqa sopet olmadi
Aldim sim wifre ileVerdim Sayti Tam Hazir 3-5 gunnen sora yazdiki sayti bawqa servere kecrirem Dedim Qaqaw olmaz men bawqa servere sayt kecrmirem bideki ne derecede duzgundu 20azn azla dayt al sorada kecrd bawqa yere dedim ne danwmamiwiq nawdan nedeki men icaze vermirem bele istysense 10manatta ver bilngli verim get hara getsen get getdi geldi yazdiki bilngimi ver dedim ay bala ay uwaq men senle bilng sopeti elememiwem ha Nedeki Demedim bawqa servere kecr Sene Hazr sayt 20azn satmiwam saytada bawmnan axra kimi cavebdehem ((Deyr yoxey sen mene atmisa n ne poxa kecdimda
Neyse dedi gedrem sennen wikayet edem dedim ged ele peyser meni soydu atti bloka Cxdi getti 1-2 servere deyib wapdata.az yesi mene atti olarda saholsunnar hele feyen kimi ves nesline soyub simdir edibler men buna bawqa nomreyle yazdimki men sene hacan attim feyr yoxe atdin mene
Neysee
Kurdemirden indi bir mustendiq zeng edibki sizden wikayet gelib 22manat internette atmisiz kimese neyse bunada bawa saldim sopeti bawa duwdu dedi bildim ama izahat vermelisiz mende gencede qallam iwden cxada bikmirem gedim neter izahat verim bilmirem coxx yaxwi adan idi deyr sen gek yaz izahat iw baglansin cavab verek biz seni ozumde yola salacam neysee İndi Gunah Kimdedi ? Ve Ne edim Men Ama Men Halal Saytimi satmiwam 20manatimi alniwam Ve sora bu uwaq qehbe wiveni deyillere el icinde onna. Edib Gedib erze yazib oglanniqini atib yere 22manat guya bu balama ziyan vurmuwam Sopeti Oxyub bawa duwenler fikrini yazsin Yalniz Movzu Haqda Uwag Muwag Yazmasin Kohnelerden Fikirler ???
Kurdemirden olanlar Tanwi Olanlarda Yazsin
Wapdata.Az
MURO MURO [Off] [#] (05.11.2016 / 21:14)
Fikirler??
Dr_!ko Dr_!ko [Off] [#] (05.11.2016 / 21:14)
O senden wikayet edib he ?

Hansi subutla
Hansi muqavile ile

Belke yalanan hansisa tanwa deybki zeng et deki polisem

Lap wikayet edib
Seni Kurdemir yox Gence polisine cagrmali idiler
Cunki GEncede wotdasan

Ay qaqas o seni Subutsuz wikayet edib

Bos ver ...
SC@RP!ON SC@RP!ON [Off] [#] (05.11.2016 / 21:16)
Oglannan dalasma ama yoxsa ozun zibile dusessen
MURO MURO [Off] [#] (05.11.2016 / 21:17)
# Dr_!ko (05.11.2016 / 21:14)
O senden wikayet edib he ?

Hansi subutla
Hansi muqavile ile

Belke yalanan hansisa tanwa deybki zeng et deki polisem

Lap wikayet edib
Seni Kurdemir yox Gence polisine cagrmali idiler
Mustentiqle Horuntulu danwdim qaqa mende hele bilirdim wobede qanunu gosterdi erzeni Beli hecne yoxdu ama vacvap yazwmasi var ordada bilng sopeti zad olmayib İndi wal iwam bele oda deyr gelmelisen wobeye izahat ver mende dedim axi burda qeydiyyatadayam ora gele bilmerem deyr gel izahat ver cix get
MURO MURO [Off] [#] (05.11.2016 / 21:19)
# SC@RP!ON (05.11.2016 / 21:16)
Oglannan dalasma ama yoxsa ozun zibile dusessen
Dalawmag deyende meni soyub atib bloka mende bir weyde sef eledimki bawqa nomle onun soydum ama yazmiwam subut kimiki bes niye meni soydun. Wivendida gedibALLAH BİLİR BİRİN USTE BEW QOYUB DANWİB 102 YE CXİB PRAMOY
WapMatix WapMatix [Off] [#] (05.11.2016 / 21:21)
Indi bir soz deyim, eger evvelceden demisense billing vermeyecem, o sehvdi sohbetde, yox eger sohbet billing sohbeti olmayibsa ve sonradan teleb edibse, 50/50 di sehv, cun ki satan sensen demeli idin cun ki alir o artiq onun mulki sayilir. Deyekki ev almisan, 3 gun sonra evi sokmek isteyirsen gelir evvelki yiyesi deyirki sokme, ne reaksiya verersen?
MURO MURO [Off] [#] (05.11.2016 / 21:24)
# WapMatix (05.11.2016 / 21:21)
Indi bir soz deyim, eger evvelceden demisense billing vermeyecem, o sehvdi sohbetde, yox eger sohbet billing sohbeti olmayibsa ve sonradan teleb edibse, 50/50 di sehv, cun ki satan sensen demeli idin
Ev sopetinin buna dexli yoxdu bura internetti buraninda qanunlari var meselen bilngli bilngsiz cat satanlar yani 100lerlerdi mende danwdim bilngsiz sattim helemi sorada kimse ayldib gelib duwub ustume mende deyrem ki qardaw bilngli 40 manatti 20yox meselen deyr yoxeyy vermelisen wikayet edecem
Muradov Muradov [ON] [#] (05.11.2016 / 21:26)
kimdise sennen mirtdawib teldeki :D
MURO MURO [Off] [#] (05.11.2016 / 21:28)
# Muradov (05.11.2016 / 21:26)
kimdise sennen mirtdawib teldeki :D
Akiwi ne mirtdawmag ey sende kefsene deyrem camahat deyr gel kurdemir wobesine izahat ver baw letinant idi vdyo ile danwdiq gorntilu kabnette
donoldd donoldd [Off] [#] (05.11.2016 / 21:28)
ilk novbede serversen sertler qoy serverde qaydalar ((( 2 cu novbede her zenge inanma yeni susmaq haqqin var hec bir polis orqanida internet ya tele devet etmir qapiya gelmelidi wexsen
BEYDI BEYDI [Off] [#] (05.11.2016 / 21:32)
MURO, Salam senin serverin qanuni işleyir? license almisan resmi şekilde?
çox gümanki yox buna gore sen ceza daşiyirsan lap o sehf olsada o meseleni hel etsende, serverin qanunsuz işlemesine gore sene ceza yazacaqlar.. sen ora getsen seni buraxmayada bilerler ve ya buraxarlarda cibine pul qoy get, ve belede ede bilersen teklif et yoneltsinler gence nin en yaxin polis şövbesine get hel et de imkanim yoxdu gelemeye başqa hec bir yol görmürem...
MURO MURO [Off] [#] (05.11.2016 / 21:33)
# donoldd (05.11.2016 / 21:28)
ilk novbede serversen sertler qoy serverde qaydalar ((( 2 cu novbede her zenge inanma yeni susmaq haqqin var hec bir polis orqanida internet ya tele devet etmir qapiya gelmelidi wexsen
Hee nebm vallah xeylisi olsun Durdugum Yerde Poxa Kecmiwem
donoldd donoldd [Off] [#] (05.11.2016 / 21:33)
# BEYDI (05.11.2016 / 21:32)
MURO, Salam senin serverin qanuni işleyir? license almisan resmi şekilde?
çox gümanki yox buna gore sen ceza daşiyirsan lap o sehf olsada o meseleni hel etsende, serverin qanunsuz işlemesine gore
Proqramiste ne ceza desin proqramciyam sayt hazirlayan az domeni qeyd eden wirketin boynunada ata biler )))
BEYDI BEYDI [Off] [#] (05.11.2016 / 21:41)
donoldd, xexe qanunda hevçc kes qaça bilmez heç kim qanun ele bir şeydiki vaxt gelir keçmiş xod geden nazirlerde pirezidentlerde cavab verir qanuna ele boynuna qoyarlarki 5 de artiq qaqaşa meslehetim oldugu kimi daniş her şeyi
By_AsiM By_AsiM [Off] [#] (05.11.2016 / 21:55)
polsin nömrəsin mənə göndər şəxsidə
Settar Settar [Off] [#] (05.11.2016 / 22:00)
Salam Qaqaw Sizi Şobeye Telle yox Unvan Ve Poct vaistesiyle cagira bilerler Hardan bilirsen Senle daniwan polisdi belke Qohumu Qardaşidi ya kimse Nese firiq var sizden bilingi pulsuz almaq ucun bu yola el atib tehdid ederek
donoldd donoldd [Off] [#] (05.11.2016 / 22:01)
# BEYDI (05.11.2016 / 21:41)
donoldd, xexe qanunda hevçc kes qaça bilmez heç kim qanun ele bir şeydiki vaxt gelir keçmiş xod geden nazirlerde pirezidentlerde cavab verir qanuna ele boynuna qoyarlarki 5 de artiq qaqaşa meslehetim
Bax internetde bizde kanustuksiyada bosluq var 20 azn guclu pul deyil bunun mehkemesni eden 20 azne gore pul verer 100 manat ya 50 manat? ilk deleduzluq maddesi ola biler ki bir nece adam ses coxluquyla orqan vezifesni gostermeye birde her bir insanin susmaq haqqi var
xP_ExpLoReR xP_ExpLoReR [Off] [#] (05.11.2016 / 22:06)
0558177918
Zeng ele sabah polisede zeng ele de ozun teqdim etsin
Dj-Xuliqan Dj-Xuliqan [Off] [#] (05.11.2016 / 22:11)
men 1 soz deye bilerem swnin onla evelden yaziwdiqin mesajlar durur? yeni swn ona demsen hazir sayt satram zad birdeki o yalanda ola biler sen ged yaxinlaw hansisa polis bolmesne deki bu nomreden zeng gelib bele der sobet beledi subut varsa subda gosder esli budu yeni ama o zeng eden polis adinda isdifade edibse onu babat iw gozdur opwim subutun varsa sen men diyeni et biri yaxin uwaqa zarafatca zeng edib demiwdi bolmye gelin polis adindan buda gedib bolmiye deyib bes cagrmsiz deyib kim deyib bu nomre zeng eden dosdu olub wikayetci olmuyub ama 1500aldilarki polis adindan isdifade etmey olmaz yeni iw duwur
Cəmi: 48 Cavab
1 2 3 >>
Mövzunu vip et
Mövzuya Baxanlar (119 nəfər)
Müellife göre filtreleme
Mövzunu Yükle

Rol.Az